TÁBOR HROCH

 Nejlepší léto na Vltavě!

Respekt ~ Příroda ~ Sranda

Sami jsme si tento tábor zažili jako děti. A rádi na to vzpomínáme. Proto nyní s nadšením připravujeme pro děti ve věku 9-16 let další ročník legendárního letního vodáckého tábora na Vltavě. Spíme pod stanem, jíme z ešusů,image přes den zkoumáme okolní přírodní krásy a večer tlacháme a zpíváme u táboráku.

Celý tábor nám zpříjemňuje důmyslně sestavená hra, která baví holky i kluky, starší i mladší, rozvíjí vnímámí moderního světa s odkazem na tradiční hodnoty táboření v přírodě.

image

Přestože držíme táborovou tradici skoro 50 let, je naše vybavení každoročně obměňováno a vylepšováno. Dřevěné i laminátové pramice jsou už v muzeu, dnes využíváme profesionální rafty a kanoe. Stany jsou moderní kopulky odolné proti větru i dešti. Naše polní kuchyně (stan žracák) má lednici i sporák tak, aby bylo jídlo vždy čerstvé a chutnalo, vždy dbáme na pitný režim.

image

Kromě táboření na netradičních místech se podíváme do Českého Krumlova a zdatnější hroši se vypraví na dobrodružné putování do opuštěné přírody, kde si vyzkouší nabyté dovednosti a okusí krásu, která dnes už není tolik vidět.

 Všechny zážitky můžete sledovat na webu díky našim nadšeným vedoucím, kteří nechodí pro Twitter ani Instagram daleko. Starší fotogalerie najdete pod záložkou Minulé ročníky (úplně nahoře).

 

Tags